wizualizacja architektoniczna 3D

W lutym rozpoczęta została budowa nowych mieszkań w Sulejowie u zbiegu ul. Wschodniej i Garncarskiej. Osiedle Perła Sulejowa to nowoczesne rozwiązania architektoniczne, budynki ekologiczne, ogrzewanie gazowe.

Budowa budynku wielorodzinnego zakończona zostanie we wrześniu 2022 roku. Budynek posiadać będzie 40 mieszkań o metrażach od 31m2 do 66m2. Mieszkania będą dwu lub trzypokojowe. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę osobową, miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym oraz w garażu podziemnym. Dodatkowo do mieszkań przewidziano komórki lokatorskie.

Osiedle Perła Sulejowa, to inwestycja prowadzona przez firmę Esinvest Development z Opoczna. Wybrane przez firmę tereny inwestycyjne położone są w niewielkiej odległości od szkoły, przedszkola czy wszystkich urzędów, z doskonałym dojazdem do dróg krajowych. Jednocześnie teren jest położony zaledwie 10 metrów od kompleksu leśnego, z pięknymi walorami przyrody oraz pozostałościami po przemyśle wydobywczym na tym terenie.

 Dla osób zainteresowanych większą przestrzenią, zaprojektowane zostały funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej. Każdy z nich posiada 5 pokoi i powierzchnię ok 158m2. Domy mają przestronne wnętrza, garaż w bryle budynku oraz własny ogródek.

 Sprzedaż mieszkań wystartuje 10 marca… Ale o tym w osobnym materiale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.