Sulejów, Stare Jabłonki, Przysucha oraz Kołobrzeg, to w tych miejscowościach rozegrane zostaną turnieje cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022.

 Pierwszy z nich, już jutro wystartuje w Sulejowie, inauguracja nowego cyklu rozgrywek odbędzie się w piątek 17 czerwca. Na potrzeby sportowców przygotowane zostało 6 boisk, które zapewne będą wykorzystywane bardzo intensywnie, ponieważ na starcie zawodów zobaczymy przeszło 60 par zawodniczek i zawodników.

 Organizacyjnie zawody zostały już dopięte na ostatni guzik, stąd prośba organizatorów o nie korzystanie z boisk w dniu 16 czerwca. Wstęp na trybuny będzie całkowicie wolny, a szykują się bardzo ciekawe rozgrywki, co powinno ściągnąć widownię całkiem pokaźną ilość widzów.

 Dodatkowo zawody będzie można oglądać przez niemal całą niedzielę na antenie jednego z kanałów Polsat Sport, zawody na żywo będzie można śledzić na ekranie telewizora od godziny 9:00 do godziny 18:00

 Turniej ten będzie największym wydarzeniem sportowym rozgrywanym na terenie Centrum Sportów Plażowych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II na ulicy Koneckiej 45 w Sulejowie. 

kajaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.