W kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego, miało miejsce spotkanie opłatkowe samorządowców województwa Łódzkiego. Lista zaproszonych gości liczyła około 70-ciu osób, można śmiało powiedzieć że na spotkaniu byli przedstawiciele wszystkich gmin w promieniu minimum 50 kilometrów. Rangę tego spotkania podnieśli obecni na miejscu: komisarz unijny, wiceminister infrastruktury, senatorowie, posłowie, prezydenci miast oraz burmistrzowie…

Jako jedyna, gmina Sulejów nie wysłała żadnego przedstawiciela. W tym bardzo licznym gronie, inwestycję S12 zaprezentowano jako najważniejszą przez długie lata, wszelkie rozmowy jakie były toczone w całym gronie toczyły się głównie w tym temacie, więc tym bardziej kuriozalna może się wydawać decyzja o zaniechaniu udziału w spotkaniu.

Grupa S12 Natychmiast, wysłała swoich dwóch przedstawicieli. Panowie umówili się na kolejne rozmowy z samorządowcami innych gmin, a szczegóły tych spotkań z pewnością zaprezentujemy na łamach portalu.

Ozdobą spotkania był występ zespołu Piliczanie, nagrania wykonywanych kolęd i pastorałek zostaną zaprezentowane za kilka dni. Chyba wszystkich zaskoczył ten wyjątkowy koncert, zespół istnieje trochę ponad rok, a poziomem nie odbiega od najlepszych zespołów ludowych w kraju.

One thought on “Opłatek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.