Żurawie Polska Lewandowska Sp. z.o.o Spółka Komandytowa, to firma która prowadzi zlecenie związane z załadunkiem w hucie, transportem, oraz rozładunkiem elementów kładki nad rzeka Pilicą w Sulejowie.

 Dziś pojawiły się dwa z czterech elementów, dostawa kolejnych ze względu na trudne warunki atmosferyczne, może potrwać kilka dni. Obecne elementy z oddalonej o około 200km huty, jechały do nas 3 noce. Zdemontowano dziesiątki znaków, ekipa pilotów zużyła dużą ilość piasku, oraz ręcznie przerzuciła kilkadziesiąt metrów sześciennych śniegu w miejscach, w których transport tych długich elementów blokowały zaspy. 

 Również sam rozładunek to robiący wrażenie sprzęt. Liebherr LTM1400, czyli ten większy dźwig, to kolos mogący unieść 400 ton, z wysięgnikiem teleskopowym o długości 60 metrów. Max promień pracy dźwigu to 100 metrów.

 7 osi, ogumienie rozmiar 385/95 R25, napędzane 3 osie, skrętne wszystkie 7. Silnik napędowy ośmio cylindrowy o mocy 450kW i maksymalnym momencie obrotowym wartości 2856 Nm.  Zupełnie inny jest napęd nadwozia, do obsługi hydrauliki zamontowany jest silnik 240kW.

 Niebawem pojawi się więcej nowinek na temat całej operacji, włącznie z obszerną fotorelacją z obu transportów.

 

Auto Holl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.