21 miliardów złotych na inwestycje drogowe w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych przeznaczył rząd na kolejne drogi ekspresowe. Zwiększenie wydatków jest jednym z elementów mających za zadanie wspomóc gospodarkę w dobie kryzysu wywołanego epidemią koronawirusa.

Spełnił się wobec tego najczarniejszy sen mieszkańców, droga S12 pozostaje bez finansowania na kolejne lata. Tym większe zdziwienie budzi fakt że drogi wpisane do rządowego planu nie mają jeszcze przygotowanej dokumentacji, decyzji środowiskowych i ich realizacja w odróżnieniu od Naszej S12 może wystartować za lat kilkanaście… Chyba że zostaną zrealizowane w trybie jaki został uznany przy budowie przekopie Mierzei Wiślanej, a więc bez tych niezbędnych decyzji.

W którym kierunku uderzy wściekłość mieszkańców? Zablokują drogę, czy zniechęceni kłamstwami sypiącymi się z każdej strony zostawią ten temat jako martwy?

2 thoughts on “Okłamani!!!”
  1. Tytuł powinien być OSZUKANI,bo wszyscy posłowie PiS , którzy przyjeżdżali na spotkania z mieszkańcami,a więc p.europosłanka Kopcińska ,p.Macierewicz z p.Misiewiczem,p.Telus,p.Wojciechowski,p.Milcza
   nowska,p.Lorek obiecywali S 12 jak tylko
   wygrają wybory,a więc naiwniacy na nich głosowali i im uwierzyli. Oni wszyscy OSZUKALI ,bo nie dotrzymali danego słowa ,jak doszli do władzy.Było zamieszczone na Waszej stronie zdjęcie

   uśmiechniętego ministra
   Adamczyka z p.Telusem,oni się śmiali nie do Was,lecz z Was,było świadectwem kpin z naiwnych wyznawców tej partii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.