Po trzech miesiącach, odkąd ruszyliśmy z akcją „Odkręcamy dla Patryka”, pora na drobne podsumowanie.

 Udało się zebrać kilkaset kilogramów nakrętek (nie podliczone, składowane są w kilku miejscach), kilka worków aluminiowych puszek a pojemniki akcji są ustawione w pięciu lokalizacjach (wkrótce 2 kolejne punkty).

 Najbardziej jednak cieszy regularność z jaką pojawiają się mieszkańcy przy pojemnikach. Dla wielu mieszkańców to jest już codzienny rytuał, spacer na zakupy a przy okazji kilka skrawków plastiku który mógł skończyć w śmietniku, a staje się kolejną kroplą w morzu potrzeb. 

 Z Waszych kropelek, jak właśnie podał Facebookowy profil Patryka, Patryk w niedzielę wyrusza na kolejny turnus rehabilitacyjny. Właśnie dzięki ciężkiej pracy rehabilitantów w ośrodku, Patryk znów stanął na nogi, czyli coś o czym 2 lata temu można było jedynie pomarzyć. Na pełny turnus rehabilitacyjny, potrzebne będzie kilka ton nakrętek, obecnie chłopak jedzie na kilkudniowy pobyt.

 Punkty w postaci charakterystycznych zielonych beczek mieszczą się w:

 Sulejowie ul.Opoczyńska 43

                 ul.Cmentarna 22 (sklep)

 Dąbrowa nad Czarną 57 sklep spożywczo przemysłowy

 Uszczyn sklep Perełka ul.Szkolna 6

 Kolejne podsumowanie, znając dobroczynne działanie mieszkańców Gminy Sulejów, będzie z pewnością dużo pokaźniejsze, a warto zauważyć że to już nie tylko w naszej gminie „Odkręcamy dla Patryka”. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.