Fajna seria zwycięstw w wykonaniu MGKS Skalnik Sulejów. Cztery kolejne wygrane w rozgrywkach IV ligi, zwycięstwa pucharowe i drużyna z Sulejowa liczy się w stawce bijących się o trzecie miejsce w lidze drużyn.

  Doliczając pucharowe zwycięstwo „popełnione” 14 września, nasza drużyna w ostatnich 3 meczach nie straciła nawet 1 bramki, co daje dużą dawkę optymizmu przed rozgrywanym w najbliższą środę meczu 1/4 finału Pucharu Polski z Pilicą Przedbórz.

 Pierwsza połowa to koncertowa gra drużyny, strzelone bramki i masa niewykorzystanych akcji, dała pewność kibicom, że zakup klubowej cegiełki przed wejściem na stadion to najlepiej wydane pieniądze tej soboty. Pomimo lekkiej nerwowości jaka wkradła się w drugiej połowie dzisiejszego spotkania, wynikającej zapewne ze zmęczenia intensywnym sezonem, zaliczka z pierwszej połowy tego meczu wystarczyła na utrzymanie rywala na dystans, a strzelona trzecia bramka w samej końcówce, odebrała resztki nadziei rozpędzającemu się w końcówce przeciwnikowi.

2 thoughts on “Od zwycięstwa do zwycięstwa”
  1. Kto strzelił gole w tym meczu? W artykule nie ma informacji na ten temat ani podanego składu drużyny.Skalnikiem interesują się kibice mieszkający poza Sulejowem od kilkudziesięciu lat.

    1. Takie informacje pozostawiam stronie klubowej. Oni piszą z opóźnieniem, jednak chcę pozostawić im jakąś treść do przekazania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.