Rusza kolejna bożonarodzeniowa akcja, mająca na celu wsparcie azylu dla zwierząt „Masz Nosa” z Bilskiej Woli.

 To już piąty raz kiedy wspólnie wspieramy to miejsce, gdzie spokojnej starości mogą dotrwać zwierzęta odbierane podczas interwencji od osób znęcających się nad swoimi pupilami, staruszki odsyłane do uśpienia, ofiary wypadków na których leczenie obecni właściciele nie są w stanie wyłożyć niezbędnych środków, czy też zwykłe bezdomniaki.

 I jak co roku liczymy na pomoc mieszkańców, aby przed nadchodzącymi świętami zapełnić spiżarnię tych studwudziestu łakomczuchów. 
 Oczywiście bicie rekordów nie jest tu najważniejsze, jednak w każdym kolejnym roku udaje się przebić poprzednie akcje i już w minionym roku z dostawą zmuszeni byliśmy jechać dwa razy!!!

 Tradycyjnie karmę można dostarczyć na ulicę Cmentarną 22 do kwiaciarni w której pracuję, ale tegoroczną akcję wchodzimy ze znakomitymi partnerami: Przychodnią Weterynaryjną SulVet mieszczącą się na ulicy Koneckiej 28, również na Ulicy Koneckiej S&M Nelly Fashion czyli niedawno powstały sklep Pani Sylwii, mieszczący się na skrzyżowaniu ulic Taraszczyńskiej i Koneckiej. Również jak co roku odbieramy zorganizowaną pomoc, odbiór umawiamy pod numerem telefonu 514 411 444.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.