Zdobycie w pięciu kolejnych meczach zaledwie jednego punktu oraz fatalnego stosunku bramek, doprowadziło do zmian w drużynie MGKS Skalnik Sulejów.

 Wczorajsza informacja o zakończeniu współpracy z Arturem Lamchem była zwiastunem wieści o powrocie do roli trenera Pawła Machniewskiego. Trener Machniewski w rundzie wiosennej prowadził drużynę Skalnika i głównie dzięki jego pomysłom na grę, oraz świetnemu przygotowaniu kondycyjnemu całej drużyny, udało się Skalnikowi uchronić przed spadkiem.

 Po samej reakcji kibiców można ocenić wartość tej zmiany, informacja z nazwiskiem nowego trenera w ciągu kilkudziesięciu minut od pojawienia, uzyskała sporo pozytywnych komentarzy oraz ponad setkę pozytywnych reakcji pod tym postem. Porównując to z wieloma innymi publikowanymi tam treściami, można powiedzieć o wielkim odzewie kibiców.

 I zapewne przełoży się to na zwiększoną frekwencję na trybunach, każdy kibic pamięta z wiosennej rundy żyjącego przy ławce trenera, który swoimi głośnymi reakcjami mobilizował swój zespół do walki, a sama drużyna walczyła do ostatniej sekundy o jak najlepszy wynik.

 Ostatnie częste roszady trenerskie nie pozwalają ustabilizować formy drużyny, miejmy nadzieję że jest to powrót który pozwoli na budowę drużyny przez kilka sezonów według jednej myśli szkoleniowej, a Sulejów dla nowego trenera zostanie miejscem rozwoju jego trenerskiej kariery.

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.