Prowadząc stronę Sulejów24, szybko okazało się, że forma jakiej obecnie jest prowadzona, jest niewystarczająca.

Używany motyw strony, niezbyt nowoczesny, nie pozwalał na prezentowanie informacji w sposób czytelny. Informacji pojawia się coraz więcej, wobec czego, chcąc pozostać z dotychczasową popularnością, przedstawiam portal Sulejów24 w nowej odsłonie. Samo porównanie widoku stron mobilnych, nie pozostawia złudzeń odnośnie korzyści ze zmian.

 

 

Wygląd stary oraz nowy

W portalu, co będzie całkowitą nowością, pojawią się materiały wideo, wywiady w interesującej formie, a także otworzony zostanie dział historyczny. Prezentacja zdjęć w formie galerii, również stanie się bardziej czytelną dla korzystających z serwisu. Konto na Instagramie do którego odnośnik pojawia się na stronie głównej, będzie pokazywać wiele miejsc złapanych w biegu, niespodziewanie bez retuszu i zmian. Od dziś, zachęcam reklamodawców do prezentowania swoich usług na łamach portalu. Niski koszt (od 10zł) za obecność na stronie, mam nadzieję, pozwoli rozwinąć się jeszcze bardziej.

Nazywam się Domaradzki Sebastian, i będę pokazywać Wam okolicę w jakiej mieszkamy, swoimi oczami. Gminy Sulejów, Mniszków oraz Aleksandrów to teren działania jaki jestem w stanie objąć. Można wesprzeć działalność portalu poprzez zrzutkę https://zrzutka.pl/uswe63

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.