Kolejna edycja „Nocy Saunowej”, cykliczne wydarzenie Monasterium Spa & Wellness w Hotelu Podklasztorze.

 Jak można przeczytać w zaproszeniu, seanse saunowe pomagają pozbyć się nadmiaru stresu, wspomagają odprężenie ciała oraz naładowują organizm pozytywną energią.

 Sauna fińska, łaźnia klasztorna, ścieżka Kneippa, basen z jacuzzi czy grota solna, będą dostępne dla gości w trakcie trwania imprezy. 

 W ramach nocy saunowej Hotel Podklasztorze zapewnia: profesjonalną obsługę saunomistrza, seanse w saunie fińskiej z wykorzystaniem naturalnych olejków, rytuał w saunie parowej z peelingiem do ciała bazującym na naturalnych składnikach, woda i wzmacniające napoje energetyzujące a także drobny poczęstunek.

 Jesienne oraz zimowe wydarzenia jak obecnie opisywana Noc Saunowa, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zaaranżowane w bardzo przemyślany sposób atrakcje w strefie Spa Hotelu Podklasztorze, pozwalają na organizację tego rodzaju spotkań w większym gronie, bez utraty poczucia intymności oraz relaksującego spokoju. Również dla zapewnienia komfortu, ilość miejsc jest ograniczona a wejściówki można zamówić poprzez kontakt z recepcją Spa pod numerem 695 320 483.

 Oferta Nocy Saunowej jest skierowana zarówno dla gości Hotelu Podklasztorze, jak i osób które przyjadą z zewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.