Wprawdzie do czasu uzyskania wszystkich odpowiedzi, trudno operować kilkoma zaledwie faktami, przytoczę jedynie sytuację z jaką można spotkać się na wysokości miejscowości Kurnędz.

 Na terenie przylegającym do Ośrodków Wypoczynkowych w tej właśnie miejscowości, na skutek działania dzierżawcy tego terenu powstała zatoczka czy też kąpielisko (trudno dziś stwierdzić). Zniszczony został naturalny brzeg w tym chronionym obszarze, uniemożliwione jest tym samym przejście do dalszych odcinków plaż, a teren wygląda… jak na fotografii.

 Wciąż nieoficjalnie informacje jakie docierają, mówią o samowoli oraz o decyzji nakazującej wykonawcom przywrócenie stanu sprzed rozpoczęcia prac. Jednak na pisemne potwierdzenie zapewne przyjdzie jeszcze kilka dni poczekać. Dotychczas, na tym terenie znajdowała się naturalna plaża z której korzystali zarówno mieszkańcy jak i goście wypoczywający w pobliskich domkach letniskowych.

 Jak wynika z najnowszych wieści, sprawę dewastacji przedstawiono nie tylko u właściciela terenu, ale o wsparcie i pomoc mieszkańcy zgłosili się również do Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 Wsparcie rozwoju portalu Sulejów 24

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.