Jak ważne jest wsparcie otoczenia w życiu każdego młodego sportowca, można było przekonać się wczoraj, na pomeczowym spotkaniu rodziców i bliskich jednej z grup zawodników szkolących się w Skalniku Sulejów.

 To właśnie na powracających ze spotkania w Piotrkowie młodych zawodników czekała niespodzianka zorganizowana przy dużym udziale rodziców oraz wsparciu pierwszych w ich sportowym życiu sponsorów.

 Zacytuję słowa jednego z organizatorów akcji, pana Rafała: „Po dzisiejszym meczu został zorganizowany grill dla drużyny, rodziców oraz sympatyków dzięki którym został zakupiony sprzęt do treningów. Rudy MTB, Fox Bugrer Sulejów, Piekarnia Cukiernia Michaś, IT Aspirations, Auto Handel Paradyż. Dziękujemy za zaufanie i wkład w rozwój młodych utalentowanych sportowców.”

 Precyzując niespodziankę: do wsparcia treningów młodych zawodników, przekazano sprzęt wartości około 2 tys złotych, oraz zgromadzono kolejne fundusze z których będzie można w sposób znaczący wyposażyć drużynę w kolejne pomoce treningowe.

 I nawet porażka w wyjazdowym meczu z Polonią Piotrków 8:4 dość szybko odeszła w niepamięć, mając za sobą tak dobrą ekipę, każdy zawodnik czuje się dużo silniejszy.

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.