Wprawdzie poza Hotelem Podklasztorze, w Sulejowie nie ma jeszcze bazy na zorganizowanie wypoczynku rodzinnego na całą majówkę, jednak przyjazd na przynajmniej jeden dzień do Sulejowa warto rozważyć.

 A z pewnością warto przyjechać i spróbować smaków jakie zagoszczą na JOR Polanie. Powszechnie znany i najwyżej oceniany Food Truck w kraju Fox Burger ze swoją Sulejowską Bułą, budząca się do życia wciąż będąca w rozbudowie Stacja Polana, Węgierskie Kołacze, czy też Lody Pingwiny to uczta dla żołądka oraz dla oczu. Wszystkie te smaki i specjały napotkamy właśnie w tym miejscu.

 Jednak to nie wszystko, ponieważ Stacja Polana planuje zaangażowanie na czas Majówki 2022 animatorki zabaw dla dzieci, oraz kilku niespodzianek o jakich stopniowo będą informować na swoim profilu na Facebooku. 

 Wprawdzie dzisiejsze prognozy jeszcze nie pokazują wiosennej eksplozji temperatury przed dłuższym od normalnego weekendem, po cichu każdy jednak liczy na ciepłe i słoneczne dni, podczas których będzie można sobie pozwolić nie tylko na spacery nad Pilicą, ale również wylegiwanie na rozległych plażach powstałych w minionym roku, podczas pogłębiania rzeki Pilicy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.