Nie zawodzicie i w tym roku, dzięki czemu azyl Masz Nosa z Bilskiej Woli odwiedzimy z darami mieszkańców miasta i całej gminy.

 Jednak podsumowując zbiórkę jaka do dziś została przeprowadzona, chętnych do wsparcia jest nawet więcej niż rok temu, jednak niemal każdy przychodzi ze skromniejszym prezentem. Dla przypomnienia dodam, że jak co roku organizujemy wigilijną zbiórkę karmy dla zwierząt a prezenty dla nich można dostarczać na ul. Cmentarną 22 (kwiaciarnia), umawiać się po odbiór telefonicznie pod nr. 514 411 444 bądź poprzez kontakt w wiadomości prywatnej.

 Jak wielokrotnie pisaliśmy, Masz Nosa to miejsce gdzie trafiają pod dożywotnią opiekę porzucone, schorowane czy potrzebujące długotrwałego leczenia zwierzęta, miejsce które jest ich jedyną i ostatnią szansą na przeżycie…

 W tym roku ze względu na logistykę ograniczamy ilość punktów, jednak dokładamy możliwość mobilnego odbioru karmy z Waszych domów i to niemal przez całą dobę, co sprawia że wsparcie azylu będzie dla Was jeszcze łatwiejsze.

 Dnia 21 grudnia, wszystkie prezenty zostaną dostarczone na miejsce, skąd zobaczycie jak co  roku dość obszerną fotorelację.

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.