5 luty 2022 to data o której już pisałem. Tego dnia wraz ze Stowarzyszeniem H.D.K. „Krwinka”, strażacy z OSP Sulejów organizują akcję honorowego krwiodawstwa w budynku remizy przy Placu Straży.

 Całą opowieść można zacząć od słów, druh Kamil wyszedł na spacer… i wychodził. Akcję wspiera już około 20-tu firm lub osób prywatnych z terenu Gminy Sulejów, patronatem wydarzenie obejmuje Starosta Powiatu Piotrkowskiego. Oczywiście wśród darczyńców oraz organizatorów są również inni druhowie OSP czy też prowadzone przez nich firmy.

 Wśród voucherów ufundowanych przez ofiarodawców można znaleźć wiele ciekawostek: rabat na usługę usuwania kamienia nazębnego w nowym Gabinecie Stomatologicznym Marvident na ulicy Piotrkowskiej czy choinka z plantacji p. Domańskiego w Wójtostwie do odbioru na Święta Bożego Narodzenia 2022 roku można uznać za najbardziej nietypowe. Z nowości pojawią się również czujniki czadu od kolejnej firmy Trio Bud.

 Vouchery jak i nagrody rzeczowe będą rozlosowywane wśród osób oddających krew.

 W dalszym ciągu można dopisać się do list, zarówno wspierać jak i zostać krwiodawcą. Numer do kontaktu z organizującym akcję druhem Kamilem 663 581 242.

Więcej o akcji przeczytasz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.