Zaledwie 19 dni temu, po raz ostatni w sezonie 2022/23 spotykali się na treningu piłkarze MGKS Skalnik Sulejów, i już w dniu wczorajszym spotkali się po raz kolejny. 

 Pierwszym zaskoczeniem dla uczestników treningu była murawa stadionu, remontowana od dnia 29 czerwca, dzięki ciężkiej pracy działaczy oraz firmy wykonującej najbardziej specjalistyczne prace, wygląda świetnie. 

 Dziś sezon 2023/24 jest jedną wielką zagadką, jednak jedną z nich mamy za sobą z pozytywnym rozwiązaniem. Nie braknie chętnych do gry w Sulejowie, we wczorajszym treningu uczestniczyło trzydziestu zawodników wśród których brakowało jeszcze czterech zeszłorocznych filarów drużyny. Ich absencja spowodowana jest jedynie względami osobistymi, pozostają w klubie i będą walczyć jak każdy inny zawodnik o miejsce w podstawowym składzie.

 Dziś zawodnicy spotykają się na kolejnych zajęciach, ciężką pracą mają zamiar zapracować na zaufanie trenera Pawła Machniewskiego, który przy takim bogactwie w kadrze klubowej, będzie mieć ciężki orzech do zgryzienia, ustalając skład na pierwszy mecz sparingowy, rozgrywany już jutro w Koluszkach.

 Wiele w najbliższych dniach będzie się mówić o klubie, a to wszystko za sprawą licznych zmian organizacyjnych, oraz organizowanych imprez z okazji 75 lat istnienia Skalnika (o pierwszej z nich, będzie głośno już niebawem). 

 

kajaki
uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.