W Wielki Piątek, a więc 2 kwietnia, około 20:00 w Radoni, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Opocznie, zauważyli pojazd marki Honda, który poruszał się z prędkością przekraczającą dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h.

 Policjanci dali kierującemu sygnały do zatrzymania pojazdu, kierujący zignorował je, wobec czego rozpoczęli pościg za uciekającym pojazdem.

 Po kilku minutach pościg wkroczył na drogi gminy Sulejów, leśną drogą do ulicy Góra Strzelecka, Rycerską do Podklasztorza gdzie za Szkołą Podstawową nr 2 porzucono pojazd, i podróżujący nim młodzi mężczyźni kontynuowali ucieczkę pieszo. Według świadków, w aucie podróżowały dwie osoby, które oddaliły się w nieznanym kierunku.

 Do pomocy w zlokalizowaniu uciekinierów, zwrócono się do policjantów z KP Sulejów i niestety do dzisiejszego poranka osób tych nie udało się zlokalizować.

 Z informacji przekazanych przez asp. szt. Barbarę Stępień, kierujący pochodzi z powiatu piotrkowskiego, z czego można wnioskować iż jego personalia są znane organom ścigania, a samo zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.