W dniu dzisiejszym, czyli 15 maja, tylko na ulicy Opoczyńskiej zdarzyły się 3 kolizje.

 Dwukrotnie na miejscu tych zdarzeń interweniował patrol policji oraz w jednym przypadku ochotnicy z KSRG OSP Sulejów. Pierwsza z tych stłuczek miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Opoczyńskiej i Wschodniej, w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu uszkodzeniu uległy dwa samochody osobowe. W przypadku tego zdarzenia doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, w wyniku czego interweniował zastęp z Sulejowa.

 Około 2 godziny później i 300 metrów dalej w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, doszło do uderzenia w poprzedzający pojazd, w tym przypadku kierowcy szybko doszli do porozumienia i nie było konieczności angażowania służb. Oświadczenie sprawcy rozwiązało sprawę w kilka minut a kierowcy pojechali bez najmniejszych problemów dalej.

 Około 18:00 mieliśmy kolejne zdarzenie. Motocyklista wyprzedzający cały ciąg pojazdów uderzył w samochód osobowy, którego kierowca nie zachował ostrożności podczas włączania się do ruchu. W tym przypadku orzeczenie winy było sporne, gdyż kierujący jednośladem wyprzedzał pojazdy pomimo narysowanej podwójnej linii ciągłej. Ostatecznie obaj kierujący zostali ukarani mandatami.

 Ogromny korek jaki utworzył się w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, sprzyja podejmowaniu nieprzemyślanych decyzji przez kierowców. Apel o rozwagę wydaje się koniecznością, gdyż ruszam właśnie do kolejnego zdarzenia, tym razem groźnego wypadku.

 

kajaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.