Duża ilość informacji o zwierzętach zaginionych bądź podrzuconych, zostanie uporządkowane w jednym artykule, który będzie stale edytowany. Warto więc zaglądać do tekstu, jeśli szukacie zwierzaka do adopcji lub zaginionego w czasie kocich wypraw.

 Kolejne dwa zwierzaki na listę adopcyjną trafiły 16 listopada. Dwa kotki w wieku około 8 miesięcy, to przyjaciele pewnego starszego Pana którego już nie ma. 

 Pochodzą z gromadki 5 kotów jakie mieszkały z Panem, starsze zostaną już na zawsze w miejscu gdzie żyły dotychczas. Dla tych młodziaków jest szansa na znalezienie domów które je przygarną, to wciąż kocie dzieciaki które garną się do ludzi.

 Prawdopodobnie jest to rudy kocurek oraz panna o pięknym umaszczeniu. Kontakt w wiadomości do strony.

 Zaginiona kotka z miejscowości Strzelce. Ma 2 lata, jest zadbana i wysterylizowana, charakterystyczna plamka na podbródku. Po kilku dniach może być dosłownie wszędzie…

 Kontakt odnośnie kotki 509 800 954

 Pojawił się na ulicy Polnej w Sulejowie, około miesiąca temu w zabudowaniach firmy mieszczącej się w okolicy cmentarza. Opiekujący się zwierzęciem sąsiedzi szukają dla niego domu. Kontakt odnośnie tego kota poprzez stronę w wiadomości prywatnej.

 Dziki miot na jednej z nie użytkowanych posesji w miejscowości Wójtostwo. Jeden z kotów, odwiedza sąsiadów i pozwala sobie na obcowanie z człowiekiem, zapewne jako jedyny będzie miał szansę na normalne życie w domu wśród ludzi. Kontakt odnośnie kocurka: p. Izabela 503407508

Zaginiony Kajtek, okolice Podklasztorza. Kontakt 690 933 429

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.