Jeszcze tylko 2 godziny do pierwszego meczu Mistrzostw Świata w Piłce Plażowej Głuchych Kobiet i Mężczyzn. Przekładana z powodu pandemii impreza rozpoczyna się 9 sierpnia 2021r o godzinie 10:00 w Sulejowie. Zawody odbędą się na terenie kompleksu sportów plażowych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie przy ulicy Koneckiej 45.

 Impreza mistrzowska to ogromny prestiż dla organizatorów, sprawna organizacja zawodów pozwala zawsze aplikować do organizacji kolejnych tego typu imprez, a wciąż rozwijające się dyscypliny plażowe w krótkim czasie zostaną „doposażone” w tego typu obiekty na całym świecie, co wróży liczną konkurencję wśród potencjalnych organizatorów.

 Sulejów będąc jednym z pierwszych tego typu ośrodków w kraju, niewątpliwie posiada dużą przewagę nad innymi lokalizacjami. To właśnie w Sulejowie gościły juniorskie imprezy Mistrzostw Polski zarówno w plażowej piłce siatkowej jak również w piłce ręcznej, dzięki czemu dziś starając się o kolejne zawody przydzielane przez organizacje krajowe jak i międzynarodowe, można udokumentować swoje doświadczenie, czego wciąż nie posiadają konkurenci.

 Od dziś, przez najbliższe 6 dni, będzie można kibicować najlepszym drużynom świata. Wstęp jest wolny, pogoda o poranku jest wymarzona, wobec czego zapraszam całe rodziny. Można świetnie spędzić czas, dopingując sportowcom z których każdy walczy nie tylko z przeciwnikami ale również własnymi słabościami. Pierwsi uczestnicy zaczynają się rozgrzewać oraz zapoznawać z obiektem, to będzie dla nich niezapomniany dzień pełen sportowych emocji.

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.