W witrynach sklepowych oraz na tablicach ogłoszeń w całej okolicy, pojawiły się plakaty informujące o II Jarmarku Bożonarodzeniowym „Świąteczna Opowieść u Cystersów”.

 Ta organizowana na terenie Hotelu Podklasztorze dwudniowa impreza, to ewolucja (a nawet i rewolucja) zeszłorocznego Jarmarku, który gościł z nami przez kilka przedświątecznych weekendów. Tym razem widzimy się tylko przez dwa dni, jednak nagromadzona ilość atrakcji niejednemu widzowi zawróci w głowie. 

 Forteca – Walka Trwa polski zespół jako gwiazda wieczoru, kolejna gwiazda i jej występ to Stefano Terrazzino- to uczestnik Tańca z Gwiazdami, morsowanie, kino plenerowe przy ognisku i wiele innych atrakcji.

 Warto podkreślić powrót na teren Opactwa wielobarwnego peletonu kolarskiego. Prognozowana temperatura oraz spodziewane opady mogą sprawić że wyścig rozegrany zostanie w prawdziwie zimowej atmosferze. Na starcie wyścigu przełajowego zobaczymy medalistów Mistrzostw Polski, krajową czołówkę oraz znanego dobrze w mieście z obecności na MTB Sulejów Trenera Kadry Narodowej Przemka Gierczaka. 

 Zainteresowanie wyścigiem jest całkiem spore, w wydarzeniu mamy już około 60-ciu zainteresowanych osób a liczba ta wciąż rośnie, co oznacza że spotkamy tutaj prawdziwych gladiatorów kolarstwa.

 

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.