Miejski Dom Kultury w Sulejowie oraz Akademia Artystyczna Artia zapraszają na pierwsze bezpłatne zajęcia taneczne w stylu Hip-hop które odbędą się 23 lutego o godzinie 17:00 – grupa 7-11 lat oraz o godzinie 18:00 grupa 12 – 15 lat w Miejskim Domu Kultury w Sulejowie ul. Rynek 1. 

 Hip Hop to zajęcia taneczne pełne optymizmu i energii. Nauka kroków i choreografii sprawia, że dzieci kształcą swoją pamięć oraz mają coraz lepszą kondycję i wydolność organizmu. Elementy improwizacji pozwalają na wyrażenie siebie i swobodną ekspresję. Ćwiczenia w parach i grupach sprawiają, że uczestnicy poznają się wzajemnie a mając tę samą pasję często zawierają przyjaźnie na lata. Dodatkowo grupa, która staje się coraz ważniejsza podczas okresu dojrzewania wspiera dobre postawy życiowe takie jak: systematyczność, współpracę i pracowitość.

 Zajęcia poprowadzi Pani Katarzyna Matyszczak
Pedagog, tancerka, choreograf. Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej oraz Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego w dziedzinie tańca współczesnego przy Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. W Piotrkowie Trybunalskim prowadzi 7 grup od najmłodszych po najstarsze. Na swoich zajęciach stawia na rozwój i dobrą zabawę.

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.