Przerażający żart, czy też okrutna groźba?

 Wielkim zdziwieniem ze zgłaszającym sprawę mieszkańcem Sulejowa, podzielił się operator 112 przyjmujący zawiadomienie. Okazało się, iż zgłoszenie dotyczy nogi konia porzuconej na schodach wejściowych swojego domu.

 Nieznany sprawca (sprawcy?) w godzinach wieczornych dnia 26 lutego 2021r., z nieznanych podwodów podrzucił część nogi końskiej na schody budynku mieszkalnego w Sulejowie. Zaniepokojeni właściciele posesji zawiadomili policję, którzy to funkcjonariusze w rozmowie z wystraszonymi mieszkańcami przyznali że dotychczas o podobnym zdarzeniu nawet nie słyszeli.

 Część nogi maści karej (czarnej) wraz z kopytem, zabezpieczono do dalszych czynności w celu ustalenia sprawcy . Poszukiwanie osoby odpowiedzialnej za ten czyn będzie stosunkowo łatwe, z uwagi na fakt iż zabicie konia w naszej okolicy jest raczej sporadyczną sprawą. Znając maść konia, oraz ograniczoną ilość rzeźni w okolicy, o odkryciu sprawcy zapewne poinformuję w najbliższych dniach.

 Warto nadmienić fakt, od zamkniętego ogrodzenia do drzwi przy których znaleziono nogę, jest około 20-tu metrów. Samo wejście na plac obcej osoby w tym czasie jest mocno podejrzane, połączone z tym czynem budzi podejrzenie naprawdę złych intencji.

 Przerażeni mieszkańcy podjęli decyzję o montażu monitoringu, czy rzeczywiście w domach musimy czuć się aż tak niepewnie, że koniecznością staje się budowa systemów alarmowych, wysokich ogrodzeń i monitoringów? 

 Wszelkie informacje na temat zdarzenia proszę kierować do Komisariatu Policji w Sulejowie, bądź zostawić je po cichu pod kontakt@sulejow24.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.