Kolejny tydzień wieszania psów na firmie odbierającej śmieci w Gminie Sulejów. Tym razem nie udało się zebrać wszystkich odpadów gabarytowych, niektóre stoją przed posesjami od poniedziałku (Poniatów, Uszczyn).

Już raz firma została wezwana „na dywanik” do Urzędu Miejskiego, ilość nieodebranych do chwili obecnej z terenu Sulejowa i okolic jest ogromna, czeka więc firmę kolejna rozmowa, a być może bardziej ostre kroki.

Zapewne skala problemu za chwilę w komentarzach zostanie przez czytelników wskazana, sam mam kilkanaście zgłoszeń.

6 thoughts on “Gabatyty”
  1. W Sulejowie – część lewobrzeżna – taka sama sytuacja. Śmieci gabarytowe miały być odebrane w czwartek 09.07.20 i do tej pory nic, dalej leżą przed posesjami.

  2. W Sulejowie – część lewobrzeżna – taka sama sytuacja. Gabaryty miały być odebrane w czwartek 09.07.20 i nic, dalej leżą przed posesjami.

  3. Totalnie nieslowna firma. !!!!jeszcze nie zdazylo się żeby wszystkie śmieci były odebrane w terminie. A gabaryty w miejscowości Koło stały 2 dni przed domami i wszystkie zebrane nie zostały.dodzwonić się do firmy graniczy z cudem!!!!

  4. Może kara finansowa nałożona na firmę przypomni fime o jej zobowiązaniach. W końcu to my jako płatnicy jesteśmy jej pracodawcami.

  5. We wlodzimierzowie śmieci i gabaryty stoją do dzisiaj, od 17go, lodówki i telewizory zostawione, a pieniądze biorą. Gdzie jest burmistrz i jezdni.

  6. We wlodzimierzowie śmieci i gabaryty stoją od 17go, kierowcy z firmy jeżdżą w kółko uliczkami, a lodówki i telewizory stoją. Gdzie jest burmistrz i radni wszyscy biorą pieniądze i nic nie robią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.