3 sierpnia, to data o której będzie się mówić głośno. To właśnie 3 sierpnia 2021 roku doszło do podpisania umowy w ramach której powstaje spółka o nazwie FoxBurger.

 Od dziś wobec tego, każdy może zostać właścicielem własnego FoxBurgera, czyli na zasadzie franczyzy może korzystać ze znaku FoxBurger, jego przepisów oraz odbyć szkolenie z zasad przygotowania perfekcyjnego FoxBurgera. Jak wiadomo powszechnie, firma Pana Jakuba Lismana posiada certyfikat Marki Lokalnej Doliny Pilicy, wobec czego podstawowy produkt znany jako Sulejowska Buła, będzie mógł być serwowany w całym kraju!!!

 Spółka będzie produkować opakowania opatrzone logiem firmowym, bułki na podstawie dotychczasowego przepisu, kotlety których smak doskonale znamy, własne sosy a nawet Food Trucki oraz przyczepy gastronomiczne, a więc podpisując umowę o franczyzę, zostajemy właścicielami firmy którą zbuduje dla nas spółka FoxBurger!!! Jest również zapewnienie ze strony Pana Jakuba, o produkcji sosów w Sulejowie, gdzie również powstanie centrum biurowe firmy, będzie wobec tego praca dla kolejnych mieszkańców Gminy Sulejów.

 Przygotowane produkty, będą rozwożone firmowym transportem do punktów franczyzobiorców. Uzyskanie wobec tego maksymalne skrócenie czasu dostawy od produkcji do końcowego odbiorcy pozwoli zachować świeżość produktów, co sprawi że smak Sulejowskiej Buły będzie identyczny w każdym miejscu w kraju.

 Czy wobec tego doczekamy chwili kiedy znane sieci gastronomiczne będą z zazdrością zerkać na pojawiające się kolejne punkty FoxBurgera? Z pewnością na to liczą wspólnicy nowej spółki, a jak prędko ten zły sen sieciówek się sprawdzi, teraz zależy już tylko od działania tych trzech panów. Na ciężkiej pracy spędzili całe życie, należy więc przypuszczać że to już niedługo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.