Ostatnie miesiące to początki akcji „Odkręcamy dla Patryka”. Akcja rozwinęła się w sposób znaczący, umożliwiając częściowe finansowanie leczenia i rehabilitacji naszego mieszkańca Patryka Kabzińskiego.

 Kilka tygodni temu, zgłosiła się grupa mieszkańców zastrzegająca anonimowość, z pomysłem nagłośnienia i rozpropagowania akcji. Zaoferowali zakup serca specjalnie przygotowanego do zbierania, które na ulicy Opoczyńskiej zastąpi sprawdzone już zielone beczki (które trafią w inne miejsca w gminie).

 I w ten oto sposób, czerwone serce z napisem „Żyj Eko”, od dziś pomaga nie tylko choremu Patrykowi, ale również buduje świadomość jak łatwo dzięki recyklingowi zwykłych plastikowych odpadów umożliwia pomoc osobom potrzebującym wsparcia.

 Sam Patryk wrócił po najważniejszej bitwie swojego życia. Zapalenie płuc, sepsa… walczył zwycięsko ponad miesiąc na szpitalnym oddziale i po przeszło 30 dniach pobytu w szpitalu, wrócił do rodzinnego domu. Tym silniej będziemy wspierać Patryka, jego ścieżka życia szczęśliwie nie skończyła się po tak ciężkiej i niespodziewanej chorobie, jednak środki na rehabilitację są niezbędne w dalszym ciągu. Serce na nakrętki jest kolejnym przejawem wsparcia tego młodego człowieka w walce z chorobą, na jakie może wciąż liczyć u swoich przyjaciół, często tak jak teraz anonimowych.

 

Fiore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.