Mundury, środki medyczne, śpiwory, siatki maskujące, rozmaity sprzęt i wyposażenie typowo dla jednostki obrony terytorialnej z Kałuszyna w Obwodzie Iwano-Frankowskim.

 Jak pisałem całkiem niedawno, zwróciła się do Nas dziewczyna służąca w tym nowopowstałym oddziale, udało się zorganizować kilka z produktów o jakie prosiła i wtedy… Kontakt z Widzialną Ręką Piotrków Trybunalski oraz ekipą 313 Garage i w 2 dni do Kałusza jedzie niemal pełny bus, wypakowany pomocą. W transporcie znalazły się między innymi specjalistyczne środki medyczne, dzięki którym można przeprowadzić operację czy też specjalistyczne opatrunki.

 Dziś dotrze do granicy, a jutro rano po zakończeniu godziny policyjnej wyruszy dalej do docelowego odbiorcy. Jutro też powinniśmy dostać zdjęcia z potwierdzeniem dostarczenia przesyłek.

 To jednak nie koniec organizowanych transportów, obecnie jest ogromne zapotrzebowanie na samochody z napędem na 4 koła. Pojazd został już wybrany, organizujemy środki na zakup, czy też zakup przedmiotów o jakie wciąż zabiega strona ukraińska. Będą to mundury, kamizelki taktyczne, rękawice, nakolanniki, siatki maskujące, wojskowe obuwie itp.

 Zorganizowana została również zbiórka w internecie. W ramach stowarzyszenia w jakim działamy, część pieniędzy zebraliśmy między sobą w gotówce, zbiórka internetowa da możliwość dotarcia do większej liczby osób, które często pytają czy wciąż pomagamy i jak najlepiej jest pomóc.

 Link do zrzutki podany jest poniżej.

 https://zrzutka.pl/xg523m

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.