Kolejny raz firma odbierająca odpady z terenu Gminy Sulejów nie wywiązała się z terminów. Na weekend przed posesjami na kilku ulicach (np.Przydziałki, Cmentarna, Milejowska) zalegają góry worków z odpadkami.

Śmieci jest tak dużo, ponieważ poprzednim razem większość rodzin schowała śmieci na swoich posesjach, kiedy firma tak jak wczoraj nie odebrała ich w odpowiednim terminie.

Informacje na temat zaniedbań przychodzą na skrzynkę e-mail portalu niemal codziennie, czy należy oczekiwać zdyscyplinowania niesolidnej firmy?

4 thoughts on “Czerwona kartka”
  1. Niestety na ulicy Akacjowej także zalegają nie zabrane worki. Pieniążki to trzeba płacić za śmieci i to nie małe ale odbiór śmieci to już trochę gorzej z tym.

  2. Proszę mi powiedzieć co za mądry zgodził się żeby wozic śmieci do tomaszowa? Skoro wcześniej tyle lat były one skladowane w Sulejowie i tam były segregowane na różne kategorie plastików wrzucane waszyny gdzie powstawały belko po 100 kg danego plastiku, później firmy które skupują plastiki segregowane przyjeżdżają zabierają i płacą. Więc oczywiście jak zawsze nic się nie opłaca. Dziś śmieci to największy biznes na świecie. Za rok do Łodzi bedziemy wozic bo w Sulejowie nie będzie się opłacało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.