„Cieszę się, że po 3 miesiącach wreszcie odzyskam żonę” powiedział na otwarciu II Jarmarku Bożonarodzeniowego „Świąteczna Opowieść u Cystersów” Pan Radosław Groblewski o swojej żonie Julii Groblewskiej. Jest to małżeństwo, któremu zawdzięczamy wspaniały jarmark jaki gościł na terenie prowadzonego przez nich Hotelu Podklasztorze.

 Trzymiesięczna praca organizacyjna, zaowocowała wydarzeniem przyciągającym tłumy gości, dla których nie brakowało atrakcji. Kramy wystawców, atrakcje ze sceny czy rozmaite pokazy towarzyszące to już standard na tego typu spotkaniach, jednak w tym przypadku na dużą uwagę zasłużyły elementy łączące starodawne tradycje z nowoczesnością. Wśród nich należy zaliczyć seans kinowy na świeżym powietrzu, nowoczesny Mikołaj na motoparalotni czy też wyścig kolarski wokół zabytkowych powstających od XII wieku budowli Opactwa Cystersów.

 Tak duża impreza, odbyła się oczywiście dzięki wsparciu wielu instytucji i firm, jednak to właśnie ramy wydarzenia zostały „naruszone” dzięki odważnym decyzjom, których efekt wpłynął na całościowy odbiór „Świątecznej Opowieści u Cystersów”

 Już rok temu, po ostatnim dniu pierwszego jarmarku, zadawałem sobie pytanie : Jak będzie wyglądał przyszły rok. Zaskoczony dużą zmianą charakteru imprezy, czekam już na przyszłoroczne wydarzenie… na które już dziś w imieniu organizatorów zapraszam. 

Wsparcie rozwoju portalu Sulejów24

    

 

uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.