Kilka nowych twarzy, solidna praca w okresie przygotowawczym. MGKS Skalnik Sulejów rozpoczyna rundę rewanżową IV ligi łódzkiej.

 Zajmująca 10-te miejsce w ligowej tabeli sulejowska drużyna liczy na poprawę miejsca. Z pewnością jakość gry jaką pokazali „Wyrzeźbieni w Skale” w ostatnim meczu sparingowym, pokazuje że będziemy w stanie powalczyć z najlepszymi. Mimo porażki w tym meczu z drużyną Neptuna Końskie, chwile kiedy na boisku walczył pierwszy skład, świadczyły o dobrej jakości piłkarskiej obecnej drużyny.

 Mecz z KS Paradyż, jaki zostanie rozegrany na Koneckiej 45, to mecz nie tylko o punkty w ligowej tabeli, mecz z drużyną z sąsiedniej gminy jest zawsze traktowany jako mecz „o życie”. Drużyny dają z siebie wszystko, co często kończyło się też mniejszymi lub groźniejszymi urazami w obu drużynach.

 W pierwszym meczu rozegranym w Paradyżu był wynik 2:4, czy dwumecz zakończymy z 6-cioma punktami? Jutro o 17:00 będziemy znać już odpowiedź. 

 Zapraszamy już jutro na godzinę 15:00, na kawał dobrego widowiska. Przed wejściem na stadion można nabyć cegiełkę, która wspiera rozwój klubu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.