Po raz pierwszy w drugiej części sezonu, mieliśmy możliwość poznać możliwości drużyny z Sulejowa. O ile pierwsze spotkanie po przerwie zimowej nie dawało podstaw do zachwytu, dzisiejszy mecz tchnął w serca kibiców wiarę w dobre wyniki.

 Drużyna MGKS Skalnik Sulejów w spotkaniu z Widzewem II Łódź mimo przegranej, boiskowo, szczególnie w drugiej połowie meczu, była jednak lepsza.

 Efektem dominacji w tej odsłonie były dwie strzelone bramki, które dawały remis, i kiedy wydawało się że w ostatnich minutach uda się wywalczyć zwycięstwo, a nasze ataki sunęły na bramkę rywali co kilkadziesiąt sekund, kontratak Widzewa który można było zatrzymać, wybijając piłkę na aut w chwili gdy leżał na murawie zawodnik drużyny przeciwnej, dał drużynie gości bramkę na 2:3. 

 Zabrakło czasu na naprawienie błędu, po pełnym emocji meczu, całkowicie niezasłużenie przegrywamy spotkanie jedną bramką. Za znakomity występ należy pochwalić całą drużynę, oraz koniecznie wspomnieć że bardzo lubiany w Sulejowie „Smolar”, wreszcie powrócił do formy po poprzedniej pełnej kontuzji rundzie. 

 Ze spokojem można stwierdzić też że walka o utrzymanie będzie nie dla Nas, przy tej dyspozycji śmiało można celować w kierunku góry tabeli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.