Kilka tygodni temu, wystartował pomysł zbiórki nakrętek oraz puszek, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Patryka Kabzińskiego z Poniatowa.

 Informacja podana w grudniu, o ofercie powierzchni reklamowej w portalu Sulejów24, w zamian za pomoc w organizowaniu punktów zbiórki, przeszła niemal bez echa. 

 Facebookowa grupa rodaków mieszkających w Wielkiej Brytanii „Haliny In The World” czyli dwie Pauliny i Ania, w osobie p. Pauliny (wychowanej w Sulejowie), skontaktowała się ze mną oferując wsparcie w projekcie.

 Dość długo trwało zastanawianie jak ma wyglądać projekt, czy powstanie jedno serce na nakrętki, czy też zdecydować się na inne rozwiązanie które pozwoli na postawienie większej ilości punktów na terenie miasta i gminy.

 Wygrał drugi pomysł, dzięki czemu na terenie gminy uda się postawić kilka 220 litrowych pojemników, a już dziś zaczynamy przebudowę beczek. W ciągu kilku dni zaczną pojawiać się w różnych punktach, każdy pojemnik będzie również dokładnie opisany.

 Obecnie szacuję że 2 pełne beczki, są w stanie pokryć 1 godzinę rehabilitacji Patryka. Oczywiście w takich przypadkach, punkty odbierające nakrętki, oferują nieco wyższe ceny skupu, co przełoży się na dodatkowe godziny spędzone pod opieką specjalistów.

 Dla przypomnienia dodam, że Patryk bez rehabilitacji nie ma szans na życie, tylko dzięki zaangażowaniu rodziny i wsparciu wielu dobrych serc chłopak wciąż znajduje się w domu z rodziną.

 Już niebawem pojawi się osobny artykuł, informujący o miejscach gdzie można będzie wrzucać nakrętki przez 24 godziny na dobę.

 Wciąż można wspomóc pomysł, każda puszka zostanie opatrzona tabliczką fundatora, a powierzchnia reklamowa w portalu jest wciąż w ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.