Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Komendy Policji w Sulejowie, strażacy z JRG Piotrków Trybunalski, druhowie z jednostek OSP z Sulejowa, Podklasztorza, Przygłowa, Rozprzy, Jędrzejowa (specjalistyczna grupa poszukiwawczo-ratownicza), psy tropiące. Skład ekip poszukiwawczych był imponujący.

 Po przeprowadzeniu wywiadu na temat kierunku w jakim mogła udać się zaginiona Zofia Cichocka-Gapińska, o godzinie 13:00 rozpoczęte zostały poszukiwania. Teren brzegu rzeki Pilicy został przeszukany od ulicy Nadradońka po początki Zalewu Sulejowskiego, po czym poszukiwania przeniesione zostały do lasu położonego nad Zalewem.

 Kilka quadów, psy tropiące oraz kilkadziesiąt osób prowadziło poszukiwania do godziny 19:30, po czym z powodu nastających ciemności zostały przerwane. 

 Zaginiona Zofia Cichocka-Gapińska to 67-mio letnia mieszkanka Podklasztorza. 

 Wzrost 160cm, włosy koloru siwo-rudego, krótkie, normalna budowa ciała. Ubrana była w czerwono-pomarańczową kurtkę, sztruksowe spodnie koloru ciemnozielonego, czarne buty.

 Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej , proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod numerem 47 846 14 62, 47 846 12 06 lub pod numerem 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.