Miniony rok 2023 w MGKS Skalnik Sulejów był rekordowy pod każdym względem. Rekordowa ilość grup, rekordowa ilość trenujących zawodników czy też rekordowy budżet, pomimo dotacji nie uwzględniających ogromnego skoku inflacji.

 Jak będzie wyglądać nadchodzący rok? Z pewnością najważniejszym celem, jaki został postawiony przed działaczami klubu, jest start w przetargu na dzierżawę terenu dawnego stadionu OSiR. Remontu płyty, inwestycji w infrastrukturę czy też budowy oświetlenia bez wsparcia osób spoza klubu nie uda się zrealizować, potrzebne będą środki jakich dziś nikt nie jest w stanie wyłożyć.

 Jest jednak nadzieja na zrealizowanie zamierzeń, w klubie pojawiają się kolejni sponsorzy, których lista od 1 stycznia wydłużyła się o kolejnych kilka firm:

 S&M Nelly Fashion

 Broniszewski Rolety

 Wroniszewscy Ubezpieczenia

 Tres Sulejów Mariusz Stobiecki

 Bar Maxis Łukasz Stępień

 Kash Kebab Sulejów

 Vatus

 Przedstawiciel firmy Husqvarna Firma Sosnowski

  oraz Stacja Polana 

 od dziś wspierają MGKS Skalnik Sulejów w realizacji planów w nadchodzącym 2024 roku.

 Oczywiście to nie jest koniec dobrych wieści, wciąż trwa budowa zaplecza finansowego. Z pewnością lista umów sponsorskich będzie stale rozbudowywana o kolejne pozycje, wobec czego tego typu informacje będą pojawiać się w przestrzeni publicznej dość często. 

 Firmy wyrażające chęć wstąpienia w szeregi „Wyrzeźbionych w Skale”, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 514 411 444. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.