6 minut i 11 sekund od ronda przy remizie OSP Sulejów Podklasztorze do wyjazdu na ulicę Opoczyńską. Drogą bez dziur, utrudnień z płynną jazdą, korzystając z istniejącej alternatywy.

 W dniu dzisiejszym na ulicy Klasztornej w Sulejowie, pojawili się pracownicy, którzy do końca sierpnia mają ukończyć przebudowę drogi. Czy warto przez najbliższe miesiące korzystać z remontowanej drogi? Mając na uwadze istniejącą alternatywę o długości 8600 metrów, śmiem twierdzić że nie warto, szczególnie w godzinach ich pracy.

 Sygnalizacja świetlna, poruszający się sprzęt budowlańców oraz zniszczona nawierzchnia, wielokrotnie sprawią że czas przejazdu będzie znacznie dłuższy od tego jaki osiągniemy jadąc przez miejscowości Strzelce oraz Owczary. Udało się wynegocjować z wykonawcą remontu, pozostawienie częściowej drożności ulicy Rycerskiej, to ważne żeby pozostawiono możliwość przejazdu. Mając jednak w pamięci podobne tego typu inwestycje, nie przypuszczam aby ta przejezdność była utrzymana w każdej chwili w godzinach pracy ekip remontowych. 


uizysklep
kosmetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.